Współpraca

Kurdybany są ręcznie wykonywane z myślą o indywidualnej potrzebie estetycznej danego Klienta. Historyczna technologia produkcji stawia jednak pewne warunki w kwestii terminu wykonania i użytych materiałów.

Dzięki całkowitej kontroli nad każdym etapem produkcji, możliwe jest indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów. Jeśli żaden z proponowanych przez nas wzorów nie zachwyci Państwa, możemy zaproponować indywidualnie dobraną kolorystykę dla istniejącego wzoru lub zaprojektować nowy wzór. Z przyjemnością weźmiemy udział w kreacji Projektanta i wykonamy kurdyban według dostarczonego projektu lub replikę kurdybanu historycznego.

Warto wiedzieć

  • Wymiar pojedynczego brytu ograniczony jest do wielkości ok. 50 x 60 cm

  • Skóra jest materiałem naturalnym i reaguje na zmiany warunków klimatycznych. Dlatego większe panele nabijamy na krosna samonaprężające się, które zapewniają stały stopień naciągu skóry, zapobiegając marszczeniu się i pękaniu podczas rozszerzania i skurczania.
     
  • Nowo wykonany kurdyban charakteryzuje się żywymi, równo położonymi kolorami. W miarę użytkowania warstwy farby ścierają się i skóra nabiera szlachetnego wyglądu kurdybanów historycznych. Na życzenie jesteśmy w stanie zmodyfikować wygląd nowych paneli tak, aby od razu wyglądały jak stare. Jest to istotne zwłaszcza wtedy, kiedy wykonujemy uzupełnienie większego kompletu np. krzeseł.
     
  • Wieloetapowy proces wytwarzania kurdybanu powoduje, że czas wykonania zamówienia waha się od 3 do 6 miesięcy (w zależności od ilości zamówionych brytów i zastosowanej kolorystyki)

.

IMG_4957.jpg
IMG_8836.jpg

Zamówienia

Złożenie zamówienia zwykle poprzedzone jest konsultacją mającą na celu dokładne określenie oczekiwań Klienta. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o nawiązanie kontaktu telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (formularz dostępny w zakładce "KONTAKT").